Де здати аналіз на Антимюллерів гормон (АМГ) у Києві біля м. Житомирська з розшифровкою результату?.
Все для свадьбы Главная  |  Реклама  |  Регистрация  |  Личный кабинет  |  Форум  |  Обратная связь 
Свадебные салоныСвадебный кортежСвадебные фотоСвадебное видео
Салоны красотыЮвелирные изделияСвадебный банкетРазвлечение гостей
ПрочееФейерверкСвадебное путешествиеЦветы
Брачный договорИнтернетСвадебные агентстваСвадебные подарки

Свадебные статьи
Свадебные традиции
Свадебные советы
Поздравления со свадьбой
Свадебные тосты
Подарки на свадьбу
Свадебные песни
Цветы на свадьбе
Сценарий свадьбы
Свадебная кухня
Свадебный наряд
Годовщина свадьбы
Свадебные шутки
Поцелуй
Выкуп невесты
Свадебные игры
Свадебный банкет
Свадебные анекдоты
Свадьбы народов мира
Мальчишник и девичник
Флирт
Как сделать предложение
Семейная психология
Свадьба в Москве
Поздравления к 8 марта
Новый год
Первая брачная ночь
Экстремальные свадьбы
Свадебный стол
Брак и закон
Тамада
Оформление свадеб
Свадебный этикет
Организация свадьбы
Букет невесты
Помощник невесты
Институт брака
Свадьба и Фен-шуй
Время для свадьбы
В ожидании свадьбы
Что после свадьбы
Свадебная астрология
Свадебные приметы
Свадебная магия
Интимные стрижки
Значение фамилий
Имена
Сексуальный гороскоп
Русская свадьба
Свадебные песни MP3
Загсы Москвы

Новое на портале
Салон красоты "Ве
Позитиff - event-агент
Валентина - Ведущая (Т

Галереи
Свадебные платья
Костюмы
Свадебные автомобили
Свадебные прически
Свадебные букеты
Свадебная обувь

Это интересно
Популярные мифы о препарат...Один в поле воин!...Девичьи грезы, воплощенные...Доставка цветов – всегда е...Как выгодно купить бижутер...Ricca Sposa – шикарные сва...


Помощник невесты > Уход за телом > Де здати аналіз на Антимюллерів гормон (АМГ) у Києві біля м. Житомирська з розшифровкою результату?

Де здати аналіз на Антимюллерів гормон (АМГ) у Києві біля м. Житомирська з розшифровкою результату?Певні гормони в організмі людини відповідають за репродуктивну функцію. Один з них - Антімюллеров гормон. Він регулює процес дозрівання фолікулів у жінок і відповідає за вироблення сперміїв у чоловіків. Крім того, гормон відповідає за диференціювання статі плоду.

Аналіз крові на АМГ проводиться у пар в процесі комплексної діагностики на безпліддя, а також при наявності підозр на наявність новоутворень у організмі.

Здати кров на Антимюллерів гормон можна у лабораторії ІГР ЛАБ біля м. Житомирська. Ми пропонуємо точну лабораторну діагностику і швидке отримання результатів аналізів.

Вироблення АМГ (антімюллерова гормону) в жіночому і чоловічому організмі

У жіночому організмі Антимюллерів гормон починає синтезуватися після народження. Він відповідає за відбір і дозрівання фолікулів. Результати аналізу на АМГ дозволяють оцінити овуляторний резерв яєчників і зробити припущення щодо орієнтовного часу настання менопаузи. При низькому рівні АМГ можна зробити висновки про раннє виснаження резерву яєчників і швидке настання менопаузи (у найближчі 5 років).

В організмі чоловіка Антимюллерів гормон починає вироблятися ще під час ембріонального розвитку. При цьому вироблення гормону відбувається протягом усього життя. Відхилення у результатах аналізу на АМГ у чоловіків говорить про порушення в процесі вироблення сперматозоїдів.

Показання до призначення аналізу

Найчастіше рекомендацію щодо здачі АМГ дає лікар-гінеколог, репродуктолог, педіатр, онколог або ендокринолог. Найчастіше підставою для проведення аналізу стає підозра на безпліддя.

У деяких випадках аналіз крові на Антимюллерів гормон виступає, як маркер онкологічних захворювань і вказує на наявність в організмі гормоноактивних пухлин органів репродуктивної системи.

Підготовка до діагностики

Більшість лабораторних досліджень вимагають попередньої підготовки до аналізу. Здавати кров на аналіз слід натщесерце. За кілька днів до аналізу слід виключити прийом гормональних препаратів та інших медикаментів, які можуть спотворювати результати тесту. Якщо пацієнт приймає лікарські препарати за життєвими показаннями, необхідно попередити лікаря-лаборанта.

Де здати кров на АМГ (Антимюллерів гормон) у Києві недорого біля м. Житомирська?

"Медичний центр ІГР" і лабораторія ІГР ЛАБ проводять якісну лабораторну діагностику. У лабораторії створені усі необхідні умови для точного і оперативного виконання аналізів. Тести проводять досвідчені лікарі-лаборанти з використанням якісного обладнання, витратних матеріалів, реактивів і інструментів.

Ви можете звернутися до лабораторії в зручний час і здати венозну кров на аналіз за доступною ціною.

Ми пропонуємо пацієнтам:

  • уважний підхід;
  • діагностику без черг і хамства медичного персоналу;
  • доступний прейскурант на медичні послуги;
  • швидке виконання аналізів;
  • комфортні умови перебування у клініці.

Поспішайте здати аналіз крові на АМГ (Антимюллерів гормон) у лабораторії ІГР ЛАБ (Київ, пр. Перемоги 121-Б), для:

  1. визначення ступеня статевого розвитку;
  2. оцінки репродуктивної функції і функціонування органів репродуктивної системи у жінок і чоловіків;
  3. для діагностики проблем і захворювань яєчників (наприклад, таких, як полікістоз яєчників);
  4. для визначення невдалих спроб ЕКЗ.

Результати аналізу слід показати лікарю. Не допускається самостійна розшифровка дослідження. Лікарі "Медичного центру ІГР" проводять консультації пацієнтів, займаються питаннями діагностики і лікування безпліддя будь-яких форм і видів.
Рольфинг
Рольфинг Такое название носит один из самых эффективных и действенных способов избавления от сильнейших болей и постоянного напряжения в мышцах. Для одних рольфинг — это жестокая пытка, для других — процедура, во время которой они испытывают легкое жжение или покалывание. Как уверяют специалисты, именно ( такие ощущения должны возникать при расслаблении соединительных тканей.
Маски для лица
Маски для лица Маски делают все женщины: кто-то дома второпях наносит заказанную из каталога смесь, другие предпочитают натур продукт, а третьи обращаются за помощью к специалистам. Важно определиться, какого эффекта вы хотите достичь, используя тот или иной состав.
Свадебный маникюр
Свадебный маникюр Красивые руки — это не только гладкая и нежная кожа, но и аккуратные, красивые ногти. Если ногти нездоровые, неухоженные и неопрятные — даже самая красивая рука будет безнадежно испорчена. По идее, можно довести свои ноготки до совершенства с помощью маникюра. Но поддаваться веяниям моды не стоит сломя голову.
Похудеть за неделю до свадьбы
Похудеть за неделю до свадьбы Какая невеста не мечтает похудеть к свадьбе?! Почему же так получается, что накануне торжества вы вдруг обнаруживаете, что ваши формы подпортили несколько невесть откуда взявшихся лишних килограммов, которые грозят настоящей катастрофой тем, кто купил или заказал свадебное платье пару месяцев назад?
Диета Кэтрин Зеты-Джонс
Диета Кэтрин Зеты-Джонс В 2008 году актрисе исполнится 39 лет. Но ее внешности, стройной фигуре можно позавидовать. Она очень тщательно следит за своим внешним видом: занятия спортом, сбалансированное питание, но иногда приходится пользоваться диетами.Фильтр каталога
Группа:

Регион:


Поиск по сайтуНаши друзья
Узнайте цены на Кредитный калькулятор.